CO JE U NÁS NOVÉHO


2023

Máme krásná štěňátka po naší Tince a do ČR nově importovaném pejskovi - více info na stránce štěňátek!Matýsek, Vendulka, Bambulka, Tila a Tinka byli na vyšetření patel, a všichni s výborným výsledkem!

Narodila se nám krásná štěňátka ze dvou velmi zajímavých rodičobvských párů - více info na stránce štěňátek!


Rakeťák a Tinka si z mezinárodní výstavy v Litoměřicích přivezli krom krásných posudků a titulů i dva nové CHAMPIONÁTY!


Rakeťák si udělal malý výlet do chorvatského Varaždinu, kde na dvou mezinárodních výstavách získal krásná ocenění (2xCAC, 2xCACIB, BOB a BOS) a splnil tak i podmínky pro přiznání titulu CHORVATSKÝ CHAMPION!


Rakeťák a Bambulka získali na mezinárodní výstavě v Českých Budějovicích krásná ocenění CACIB, BOB a BOS, a oba splnili další championáty!


Moji tibísci získali krásná ocenění na národní výstavě "Špielberce" v Brně. Odvezli si Junior BOB, BOB i BOS!

Na únorové výstavě v chorvatské Rijece splnil můj Rakeťák (Pocket Rocket Lucy's Secret) titul INTERCHAMPION, a následně na výstavách v Makedonii získal titul CHAMPION MAKEDONIE, GRAND CHAMPION MAKEDONIE a BALKÁNSKÝ CHAMPION.


2022

V mé chovatelské stanici Lucy´s secret  se v září narodila štěnátka ze spojení mých dvou nádherných tibísků. Fenka z mého chovu Holly my Joy Lucy´s secret byla kryta s mým importovaným pejskem z Rakouska Evropským vítězem Jambu Gyalpo Zi-Dschig Cen-Po. Již před dvěma a půl lety jsem ze stejného spojení odchovala nádherné představitele tohoto úžasného plemene. Věřím, že ve vrhu budou opět nádherní tibísci, na které se moc těším. Více informací budoucím zájemcům o mé odchovy ráda sdělím do zprávy.


Také mojí importované fence z Dánska Born To Be Wild Team Kongsgaards "Vilma" se narodila štěnátka, jejichž otcem je můj Pocket Rocket Lucy's Secret "Rakeťák". Více informací Vám ráda poskytnu na dotaz.